ثبت درخواست سامانه‌ی مدیریت اطلاعات مطب و نسخه‌نویسیاستان :
شهرستان :
نوع مرکز :
مرکز :
شناسه سیام :
نام مطب / مرکز مورد نظر در لیست سیام وجود ندارد
نام مرکز :
مفاد توافق‌نامه را مطالعه کرده و می‌پذیرم
توافق‌نامه


شرکت اروم تراشه پردازان تنها مجری طرح پیاده سازی نسخه نویسی الکترونیکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و سازمان‌های تامین احتماعی سلامت در مطب پزشکان و مراکز ارائه دهنده خدمات سلامت استان آذربایجان غربی است و از سال ۱۳۹۰ دارای گواهینامه سپاس (سامانه پرونده الکترونیکی سلامت) از طرف وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است.

نسخه نویسی الکترونیکی در سامانه شرکت اروم تراشه پردازان منطبق با استانداردهای تعیین شده از سوی وزارت بهداشت و سازمان‌های تامین اجتماعی و سلامت است.

استعلام استحاق درمان کلیه دفترچه های سازمان تامین اجتماعی و سازمان بیمه سلامت در سامانه شرکت اروم تراشه پردازان بدون نیاز به مراجعه به سایت بیمه های مذکور و تنها با ثبت کد ملی هر بیمار انجام می گیرد.

Token تحویلی دارای الزامات در خصوص منع دسترسی اشخاص حقیقی یا حقوقی ثالث است که در فرم دریافت توکن سخت افزاری سرویس‌های درگاه یکپارچه تبادل اطلاعات سلامت (دیتاس) با اثر انگشت و امضاء متعهد به رعایت آن خواهید شد.

هزینه‌های پیاده‌سازی طرح نسخه نویسی الکترونیکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و سازمان‌های تامین اجتماعی و سلامت توسط شرکت اروم تراشه پردازان به شرح ذیر است که با پذیرش مفاد توافق‌نامه در مطب / مرکز شما اجرا خواهد شد :

  • هزینه‌ی ثبت نام،‌ فعال‌سازی و راه‌اندازی Token سخت‌افزاری: ۲۵۰,۰۰۰ تومان
  • هزینه‌ی سامانه نسخه نویسی الکترونیکی در مطب / مرکز ارائه دهنده خدمات سلامت با احتساب تخفیف ۳،۰۰۰،۰۰۰ تومانی : ۳،۶۰۰,۰۰۰ تومان
  • هزینه‌ی نصب و آموزش سامانه در مطب / مرکز ارائه دهنده خدمات سلامت : ۱۵۰,۰۰۰ تومان
  • هزینه پشتیبانی ۱ ساله: رایگان

جمع کل هزینه‌ها: ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان